PGNIG

PGNiG SA zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej, importem gazu oraz jego sprzedażą na rynku hurtowym. Poprzez spółki zależne działa także w obszarze magazynowania, sprzedaży detalicznej i przesyłu gazu, produkcji energii elektrycznej i ciepła. Oferuje wyspecjalizowane usługi geofizyczne oraz wiertnicze i serwisowe. Grupa Kapitałowa PGNiG działa m.in. w Norwegii, Pakistanie i ZEA, zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego na rynkach europejskich i handlem LNG. Zaangażowała się w projekty związane biometanem oraz magazynowaniem i dystrybucją wodoru. Realizuje działania związane z wytwarzaniem energii elektrycznej z OZE.

dook

DO OK - Life-changing software services oferuje consulting technologiczny i tworzenie oprogramowania na zamówienie. Od ponad 10 lat tworzy produkty i usługi oparte na wartości dla przyszłych liderów innowacji z branż finansowej, logistyki, transportu, edukacji i IoT. Misją DO OK jest pomagania w tworzeniu zrównoważonej przyszłości przez świadome korzystanie z technologii. Z usług firmy skorzystało przeszło 100 firm m.in. z Polski, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Danii.

Więcej na dook.pro

Pfizer


PRZEŁOMOWE ODKRYCIA, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŻYCIE PACJENTÓW

W Pfizer wykorzystujemy zdobycze nauki i inwestujemy w jej rozwój, chcąc zapewnić ludziom terapie, które przedłużą i znacząco poprawią ich życie. Dzięki wytężonej codziennej pracy tysięcy naukowców w ośrodkach badawczych dokonujemy przełomowych odkryć, a następnie wdrażamy innowacyjne leki i szczepionki, by udostępnić profilaktykę i leczenie najgroźniejszych chorób naszych czasów. Zgodnie z zasadą odpowiedzialności ściśle przestrzegamy standardów jakości i bezpieczeństwa przy opracowywaniu i wytwarzaniu naszych produktów medycznych. Działamy zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i wschodzących, współpracujemy z dostawcami usług medycznych, rządami i lokalnymi społecznościami, aby rozszerzać dostęp do niezawodnej i przystępnej cenowo opieki zdrowotnej na całym świecie. Od ponad 170 lat pracujemy nad tym, aby wszyscy, którzy na nas polegają, mogli odczuć pozytywne zmiany.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych: www.pfizer.com oraz www.pfizer.com.pl Twitter: @Pfizer oraz @Pfizer_News, LinkedIn: Linkedin.com/company/Pfizer, YouTube: Youtube.com/user/PfizerNews, Facebook: Facebook.com/Pfizer

pfizer

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.